Rüyada teneke peyniri görmek

Rüyada teneke peyniri görmek

Rüyada teneke peyniri görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada teneke peyniri görmek bahtınızın oracıkta olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de davet ettiğiniz kimseyi gerçek hayatta hayra davet edeceğinize işarettir.
# Saniyen evinize yabancı misafirler geleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bakire bir kızla gayrimeşru ilişkiye işarettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Sina tabirinde bir şehirde büyük bir şahsın veya hükümdarın öleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için meşhur olacağınıza ve herkes tarafından tanınacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 311 ( üçyüzonbir )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir kişiye dinden bir mesele öğretmek, yüz nafile hacdan daha faziletlidir.p;

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here