Rüyada tepsi taşımak

25
0
PAYLAŞ

Rüyada tepsi taşımak

Rüyada tepsi taşımak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tepsi taşımak dindarlığınızın artacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bilmediğiniz ve öğrenmediğiniz bir şey yüzünden zarar göreceğinize işarettir.
# Saniyen liderler ve büyük şahsiyetlerle arkadaş olacağınıza işinizin yolunda gideceğine ve bahtınızın açık olacağına delalettir. Bazı rüya tabirlerinde ise geçmişte arada kırıcı konuşmalar ve sorunlar yaşanan irtibatın tamamen kesildiği birinden alınan haberle yeniden keyifsizlik yaşanacağını işaret eder.
# Ünlü filozof Ziryab yorumunda hakir düşmana, harp ve husumete delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bol bir kısmete işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 212 ( ikiyüzoniki )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistami, buyurdu ki: “Uzun seneler nefsimi terbiye etmekle uğraşıp çile çektikten sonra, bir gece, Allah-ü Teâlâ’ya yalvardım. "Şu testi ve aba sende oldukça, sana ruhsat yoktur." diye ilhâm olundu. Bunun üzerine yanımda bulunan testi ve abayı terk ettim. Bundan sonra bana; "Ey Bâyezîd, nefsin hevâ ve hevesi için tuzaktaki tane misali olan dünya mallarına gönül bağlayıp, sonra da Allah-ü Teâlâ’ya kavuşmak için yol isteyen kimselere; "Bâyezîd, nefsin istediklerini yapmayıp, istemediklerini yapmak sûretiyle kırk yıl uğraştığı hâlde, yanında bulunan kırık bir testiyi ve eski bir abayı terk etmedikçe izin alamadı. Siz, bu hâlinizle size izin verileceğini mi zannediyorsunuz. Asla izin alamazsınız." diye bildirildi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here