Rüyada tepsi taşımak

Rüyada tepsi taşımak

Rüyada tepsi taşımak  basiretinizin zayıflayacağına işarettir.Saniyen zor durumla karşı karşıya kalınacağına yorumlanır.Bazende kişinin torunlarına ve sonraki nesillere bırakacağı büyük bir isme ve şöhrete sahip olacağına, sanat alanında veya politikada uzman bir kişi olarak, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına alamettir.
# Rüyada tepsi taşımak erkek adama, bazı kere de kadına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de vefalı, büyüklerine saygılı, herkesi, her canlıyı yaratandan ötürü seven biri olunacağını, hayat boyu aile sevgisi ve desteğiyle sıkıntılarından kurtulacak olan rüya sahibinin dertlerinden, kederlerinden sıyrılacağını tabir eder.
# Rüyada tepsi taşımak soğuğa veya mahzunluğa delâlet eder.
# Ünlü Düşünür İbn-İ EbiS-Sürûr El-Makdisînin tabirinde ay ve güneş tutulması kişinin uğrayacağı bir musibet ve sıkıntıya, yaşayacağınız bir zorluğa işaret eder.

Rüyada tepsi temizlemek

Rüyada tepsi temizlemek huysuz ve sabırsız biriyle arkadaş olacağınıza, az da olsa ondan menfaat sağlayacağınıza işarettir. Saniyen kısmen de olsa gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir.Bazende varlığı küçük ama verdiği mutluluğu büyük bazı dünya mallarına işaret eder.
# Rüyada tepsi temizlemek ferah ve sevince ve iyi akıbete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de iyiliğe, cezaları infaz etmeye, alım-satıma delâlet eder.
# Rüyada tepsi temizlemek iman ve güzel amele, dinde samimi olmaya ve sıdka delâlet eder.
# Ünlü Filozof Lütfullah Üskübînin tabirinde hayal dahi edilmeyen veya kişinin aklına bile gelmeyen yerlerde, çok üstün pozisyonlarda çalışma imkanı bulunacağına, kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına ve şansın da her zaman arkasından geleceğine yorumlanır.

Rüyada tepsi tepsi börek yapmak

Rüyada tepsi tepsi börek yapmak çok yüce bir makama erişileceğine, bazı tabircilere göre içilen deniz suyu ne kadar saf ve berraksa büyüklük, mal ve nimetin de o kadar çok olacağına işarettir. Saniyen rüya sahibinin kimsenin cesaret edemeyeceği bir şey yapmasına işaret eder.Bazende rüya sahibinin korkularına, endişelerine, kuruntularına ve de şüphelerine işaret eder.
# Rüyada tepsi tepsi börek yapmak iflasa, fakr ü zarurete ve
hakarete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de sıkıntınızın ve üzüntünüzün yakın zamanda kaybolacağına yorulmaktadır.
# Rüyada tepsi tepsi börek yapmak hainlik ile tâbir olunur.
# Ünlü Alim Tartûşî Muhammed Bin El-Velîdnin tabirinde bir türlü sonlandıramadığınız işinizin kısa süre içerisinde çözüleceğinin işaretidir.

Rüyada tepsi tepsi börekler görmek

Rüyada tepsi tepsi börekler görmek bölgede kan döküleceğine işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, yaşamdan tat alma konusunda başarılı olduğuna ve Allah yolundan ayrılmamak kaydıyla gönlünce istediği her şeyi yaptığına delalet edilir.Bazende rüyada kaka gören kişinin eline hiç beklemediği bir yerden yüklü miktarda bir para geçer.
# Rüyada tepsi tepsi börekler görmek hayır ve berekete nail olur. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyaların en hayırlısıdır.
# Rüyada tepsi tepsi börekler görmek zarara ve mal varlığınızın azalacağına işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Abdüllatîf Câmînin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sıkıntılar ve ortaya çıkan sorunlar yüzünden çok zor zamanlar geçirdiğine ve gün geçtikçe daha kötü ve olumsuz durumlar ile karşılaşacağı dönemlerin yaklaşmakta olduğuna ve bu günler içerisinde vereceği duygusal tepkilerden ötürü çok dikkatli olması gerektiğine alamet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here