Ana sayfa T Rüyada tepsi tepsi yemek görmek

Rüyada tepsi tepsi yemek görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada tepsi tepsi yemek görmek

Rüyada tepsi tepsi yemek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tepsi tepsi yemek görmek başınıza tehlikeli bir olay geleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çok hilebaz ve sert konuşan adama işarettir.
# Saniyen size gelir sağlayacak bir yolculuk yapacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ehil kimse için memuriyete delâlet eder.
# Ünlü alim Battanî rüyayı gören kişi için bir kazada kurtarılabilecek durumda olanları kurtaracağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için takva ve iyilik cihetinden bir hayra erişmeye işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 491 ( dörtyüzdoksanbir )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsan hayvandan üstün yaratılmış olmasına rağmen, eğer şehvet, gazap ve çirkin huyları terbiye edilmezse hayvandan daha aşağı düşer.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here