Rüyada ters kayık görmek

Rüyada ters kayık görmek

Rüyada ters kayık görmek haram şeyleri terk edeceğinize ve hayır yolunu seçeceğinize işarettir. Saniyen fakirlikten sonra zenginliğe ve evlada delâlet eder.Bazende dertlerini, sıkıntılarını, sorunlarını, üzüntülerini ve kederini içine atan, kimseye içini açmayan, her şeyi kendi kendiyle yaşayan ve dışarıya hiçbir şey belli etmeyen bir kişi ile tabir edilir.
# Rüyada ters kayık görmek büyük bir zarara uğramaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de mal kazanmaya, fakirlikten kurtulmaya ve felaha delâlet eder.
# Rüyada ters kayık görmek cihad ile tabir olunur.
# Ünlü Alim Celâleddîn Muhammed Rûmînin tabirinde yani sarı renk görmek, soluk benizli, narin, her şeyden çabuk etkilenecek kadar kırılgan bir kişi ile tabir edilir.

Rüyada ters kıble görmek

Rüyada ters kıble görmek büyüklük ve önderlik elde edeceğinize işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, insanların yardımına koşan, büyük ve sevgi dolu bir kalbe sahip olduğuna, etrafındaki insanlar tarafından efendiliği, namuslu biri oluşu ve yaptığı iyilikler sebebiyle diğer kişilerden çok ayrı bir yerde tutulduğuna, akıl danışılan ve görüş alınan bir kişi olduğuna, iş hayatında bulunduğu mevkiye bağlı olarak işleri çok iyi biBazende şans olarak kabul edilir.
# Rüyada ters kıble görmek bazı anlaşmazlıklarla, ilginç şaşırtıcı olayların gerçekleşeceği ve bir tehlikenin yaklaşmakta olduğuna haber verir. Bazı rüya yorumcularına göre de şeref, galibiyet ve ululğa nail olur.
# Rüyada ters kıble görmek üzüntü, keder, gam ve sıkıntıya delâlet eder.
# Ünlü Alim Ali Bin Yûsuf El-Kıftî Eş-Şeybânînin tabirinde kötü düşüncelerin, umutsuzlukların ve mutsuzluğun dağılmasına rivayet edilir.

Rüyada ters kıblede namaz kılmak

Rüyada ters kıblede namaz kılmak huzursuzluğa işarettir. Saniyen moralinizi bozacak, sizi çok üzecek demektir.Bazende genellikle aşk ve karşı cinsle olan ilişkilere yorumlanmaktadır.
# Rüyada ters kıblede namaz kılmak muradına ermeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de sözde ve vaadde noksanlığa işarettir.
# Rüyada ters kıblede namaz kılmak yaptığınız işe güvendiğinize işarettir.
# Ünlü Alim Osman Es-Serûcînin tabirinde yanlışlarla dolu bir hayata sahip olmak ve bile bile belaya bulaşmak anlamlarına geldiği gibi, kişinin yaptığı hataların boyunu aşması ve söylediği yalanların ortalığı fazlasıyla karıştırması yüzünden başının epeyce derde gireceğine, bu sıkıntılarla yüzleşip çözebileceğini düşünmeyerek tam aksi şekilde hareket edip saklanacağına alamettir.

Rüyada ters kıyafet giymek

Rüyada ters kıyafet giymek bir başarı elde edeceğinize işarettir. Saniyen alım-satım işlerine, rızka ve şanın yüceliğine işarettir.Bazende rüyayı gören kişinin hayatında bazı şeylerin tersi yönde ilerlemeye başlayacağına, bu durumun moralinin bozulmasına, canının sıkılmasına, tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına rivayet edilir.
# Rüyada ters kıyafet giymek şiddetli bir hadisenin vukuudur. Bazı rüya yorumcularına göre de sizin için hayırlı olmayacak bir işe girişeceğinize, kısa zaman içinde bir iş seyahati yapacağınıza, elinizden çıkacak bir miktar mal veya paraya, yaşayacağınız ufak çaplı sıkıntılara ya da seyahate çıktığınızda yarıda bırakıp dönmek zorunda kalmanıza da yorumlanır.
# Rüyada ters kıyafet giymek hayırlı bir evlât ile tâbir olunur.
# Ünlü Düşünür Mahmûd İncirfagnevînin tabirinde bazı alimlere göre beyaz koyun liderlik vasfını taşıyan bir kimsenin yönetici olmasına, makam ve mevki sahibi olup insanlar tarafından takdir görmesine yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here