Rüyada ters kayık görmek

Rüyada ters kayık görmek

Rüyada ters kayık görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ters kayık görmek cezayı mücib bir şey işlemeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yedi şekilde tabir olunur: a) Din , b) Mal , c) Evlat , d) Basiret , e) Hidayet , f) İrşad , g) Şifa…
# Saniyen aynı özellikteki bir kişiyi alt edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zarar göreceğinize veya görevinizden azledileceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde şöyle tâbir etmişlerdir: a) İyilikle emreder , b) Kötülükten men eder , c) Düşmanı üzerine galip gelir , d) Mansur ve muzaffer olur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  az menfaate işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 60 ( altmış )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kula bir bela ve musibet geldiğinde sabretmezse Allah-ü Teâlâ’yı insanlara şikâyete başlar. Allah kula nasıl şikâyet edilir ki?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here