Ana sayfa T Rüyada tertemiz nehir görmek

Rüyada tertemiz nehir görmek

21
0
PAYLAŞ

Rüyada tertemiz nehir görmek

Rüyada tertemiz nehir görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tertemiz nehir görmek elinize geçen mala işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mal elde edeceğinize ve Allahı hoşnut kılacak bir iş yapacağınıza işarettir.
# Saniyen saygın bir kimsenin vefat edeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise herhangi bir konuda vicdan azabı çekeceğinize tâbir olunur.
# Ünlü alim İstahri rüyayı gören kişi için yedi veçhe ile tabir olunur: a) İlim , b) Hikmet , c) Miras , d) Emanet , e) Helal rızık , f) Hüküm , g) Kuvvet… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için müjdeye, mahsulünün bolluğuna ve rızkının genişliğine delâlet der.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 29 ( yirmidokuz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnanmak, tam bir teslimiyetle inanmak, meğer ne kadar büyük bir mutlulukmuş. Hayatımı boş şüphelerle harcadığım için ne kadar akılsızlık etmişim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here