Rüyada terziye pantolon vermek

Rüyada terziye pantolon vermek

Rüyada terziye pantolon vermek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada terziye pantolon vermek korku veya ölüme işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  aileden birinin acılı haberini işiteceğinize işarettir.
# Saniyen söz sahibi birinin hizmetinde çalışacağınıza, ondan iyilik göreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sizi kıskanan kimselerin bulunduğuna işarettir.
# Ünlü alim Ibn-i Kesir (rh.a.) demiştir ki; dünya ve ahiret saadetine yönelik müjdeye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hayatınızda güzel değişiklikler olacağına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 400 ( dörtyüz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya bir gemidir. Bu gemiden her limanda (her gün) birileri iner, (ölür) birileri biner. (doğar)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here