Ana sayfa T Rüyada teyzeyi mutlu görmek

Rüyada teyzeyi mutlu görmek

24
0
PAYLAŞ

Rüyada teyzeyi mutlu görmek

Rüyada teyzeyi mutlu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada teyzeyi mutlu görmek düşmanlarınızın kim olduklarını öğreneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanların yardımına koşan kimseye işarettir.
# Saniyen din bakımından hayra işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ölünceye kadar üzüntü görmeyeceğinize işarettir.
# Ünlü alim Battanî rüyayı gören kişi için birtakım düşmanlarla sorun yaşayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bazı habercilerin sizin adınızı kullanarak etrafa yalan haber ulaştıracaklarına ve bu yüzden insanlar tarafından suçlanacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 566 ( beşyüzaltmışaltı )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şeytana karşı en güçlü saldırı ve savunma silahı zikirdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here