Rüyada teyzeyi mutlu görmek

Rüyada teyzeyi mutlu görmek

Rüyada teyzeyi mutlu görmek  bölgede yaşayan insanların söz sahibi birinden zarar göreceklerine işarettir.Saniyen şiddet ve korkudan hayatı müddetince emin olmaya delâlet eder.Bazende rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan olumlu ve güzel değişikliklere delalet eder.
# Rüyada teyzeyi mutlu görmek cehalete işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bu
Rüyada hikmet vardır.
# Rüyada teyzeyi mutlu görmek ecelin yaklaştığına işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Senhûrî Ali Bin Abdullahnin tabirinde herkese nasip olmayacak, güzel, hayırlı ve makbul rüyalar arasındadır.

Rüyada teyzeyi ölmüş görmek

Rüyada teyzeyi ölmüş görmek hakir düşmana, harp ve husumete delâlet eder. Saniyen borcu olan içinde borcunu ödemeye işarettir.Bazende çalışkanlık ve azimle varılacak güzel yerlere yorumlanır.
# Rüyada teyzeyi ölmüş görmek sonsuz saadet elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de her ne suretle olursa olsun mala ve rızka delâlet eder.
# Rüyada teyzeyi ölmüş görmek saygın bir kişiyle arkadaş olacağınıza, onun vesilesiyle izzet ve makam elde edeceğinize ve Resul-i Ekremin s işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Dâvûd-İ Kayserî Dâvûd Bin Mahmûd Karamânînin tabirinde feraha kavuşma isteği ve mevcut borçlardan kurtulup en kısa zamanda daha müreffeh bir hayata sahip olmak isteğinin kişiyi sorunlarına başka çözümler bulması için arayışa iteceğini de bildirir.

Rüyada teyzeyi öpmek

Rüyada teyzeyi öpmek malınızı hanımınız için harcayacağınıza ve eksilen malın yerini dolduracağınıza işarettir. Saniyen bühtan etmeye ve batıl söze delâlet eder.Bazende rüyayı gören kişinin geleceğinin parlak, hayat yolunun uzun, başarılı ve hayırlı olacağına tabir edilir.
# Rüyada teyzeyi öpmek rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de başarının haberidir.
# Rüyada teyzeyi öpmek saygısızlığa uğrayacağınıza işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Şemseddîn Ahmed El-Ensârînin tabirinde hak yolunda inanmayanları, dine döndürmek ve sünnet ettirmek için verilen savaşa, bu yolda âlim kimselerden ve din adamlarından olmaya, mümin kimseler tarafından kabul görmeye, sevilmeye ve sayılmaya delalet eder.

Rüyada teyzeyi sinirli görmek

Rüyada teyzeyi sinirli görmek bulunduğunuz bölgede sıkıntı ve bela baş göstereceğine işarettir. Saniyen genç bir erkek iyi bir para kazanacağı rahatlayacağı yeni bir işe atılacaktır.Bazende kişinin güç kazanmaya başladığını ve bulunduğu mevkinin çok üzerinde önemli görevlerde bulunacağını, bunun için zamana ihtiyacı olduğunu işaret eder.
# Rüyada teyzeyi sinirli görmek zararlarla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de uğursuzluk olarak kabul edilir.
# Rüyada teyzeyi sinirli görmek üç vech ile tabir olunur: a) Gizli mal , b) Keskin ve kuvvetli zeka , c) Makbul olan hayır.
# Ünlü Filozof Alâüddîn-İ Bâcî Ali Bin Muhammednin tabirinde rüyayı gören kişinin medeni durumuna bağlı olarak iki şekilde tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here