Rüyada tırnak ısırmak

Rüyada tırnak ısırmak

Rüyada tırnak ısırmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tırnak ısırmak üzüntü ve kederin gitmesine ve müşküllerin hallolacağına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de sağlığa işarettir.
# Saniyen rüya sahibinin perhiz yapmasına ve rahatlığa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü habere işarettir.
# Ünlü alim Zünnûn-ı Mısrî rüyayı gören kişi için musibet göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kendisine faydası olmayacak adamlarla arkadaşlık edeceğine şeklinde yorulur.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 845 ( sekizyüzkırkbeş )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gelecekte doktorların hastalarına yazacakları reçete, müslümanların kıldığı namaz ve tuttuğu oruç olacaktır.George Bernard

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here