Rüyada tırtıl kelebek görmek

Rüyada tırtıl kelebek görmek

Rüyada tırtıl kelebek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tırtıl kelebek görmek borçluysanız borcunuzu ödeyeceğinize, hastaysanız iyileşeceğinize, düşmanınız varsa ona galip geleceğinize, genişliğe çıkacağınıza ve namaz kılıp Allahı tespih edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de görevinizden azledileceğinize ve tekrar başka bir makama atanacağınıza işarettir.
# Saniyen çok yalan söyleyen bir çocuk ile tabir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise hiç üzüntü görmeyeceğinize ve daha fazla sevineceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Sad görülen rüya büyük sıkıntıya ve musibete delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için altın para sadaka etmeye ve hastalıktan şifa bulmaya delâlet eder.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 390 ( üçyüzdoksan )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6042 – Humrân Mevla Osman İbni Affan radıyallahu anhümâ anlatıyor: "Osman İbnu Affan'ı oturma yerlerine otururken gördüm. Abdest suyu istedi ve abdest aldı. Sonra da: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ı oturduğum şu yerde oturmuş, benim şu abdestim gibi abdest aldığını gördüm. Abdestten sonra şöyle demişti: "Kim şu abdestim gibi abdest alırsa, geçmiş küçük günahları affedilir."Resûlullah sonra şunu ilave etti: "Sakın gurura düşmeyiniz."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here