Ana sayfa T Rüyada titreyerek üşüdüğünü görmek

Rüyada titreyerek üşüdüğünü görmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada titreyerek üşüdüğünü görmek

Rüyada titreyerek üşüdüğünü görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada titreyerek üşüdüğünü görmek  aptalca hikayelere işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kadınların hizmetinde çalışacağınıza işarettir.
# Saniyen birinin ilgisini çekmeye çalıştığınıza, ancak hatalarınızı ve zayıf yönlerinizi gizleyemediğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise günahlardan dolayı tövbe etmeye işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; şiddetli bir belaya veya aşka yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için köy halkıyla ortak bir iş yapacağınıza ve bu işten kazanç elde edeceğinize, ancak cimrilik edeceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 365 ( üçyüzaltmışbeş )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1817 – Hz. Enes radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ı bir şey üzecek olsa şu duayı okurdu: "Yâ Hayyu ya Kayyum, birahmetike estağisu. (Ey diri olan, ey Kayyüm olan Rabbim rahmetin adına yardımını talep ediyorum) ve keza şöyle derdi: "Elizzu bi-yâ-ze'l-celâli ve'l-İkrâm." (Yâ ze'l-celâli ve'l-ikrâm)i devamlı söyleyin!Tirmizi Daavât 99, (3522).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here