Rüyada toprak merdiven görmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada toprak merdiven görmek

Rüyada toprak merdiven görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada toprak merdiven görmek keder, sıkıntı ve zarara işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de arzu ettiğiniz şeyin geç gerçekleşeceğine işarettir.
# Saniyen kurtuluşa ve herkesin selâmetine delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise tabiri de şöyle: a) Sebat ve azim , b) Nezrine sadakat , c) Lisanı hıfz etmek , d) Din-i İslama hizmet.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Rüşd görülen rüya zengin olacağınıza ve saygınlık elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için malınızı cahillere harcayacağınıza delâlettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 548 ( beşyüzkırksekiz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Müminin emrolunduğu 3 çeşit cihad vardır.Düşmanla cihadŞeytanla cihadNefisle cihad

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here