Ana sayfa T Rüyada topraktan küp çıkarmak

Rüyada topraktan küp çıkarmak

22
0
PAYLAŞ

Rüyada topraktan küp çıkarmak

Rüyada topraktan küp çıkarmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada topraktan küp çıkarmak methedileceğinize, bunun aksini görmek ise, azar işiteceğinize veya adınızın kötülükle yad edileceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de aileniz hakkında iğneleyici sözler işiteceğinize işarettir.
# Saniyen  bir kargaşa yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şu vech ile tabir olunur: a) Evlat , b) Kardeş , c) Kız kardeş , d) Zevce…
# Ünlü alim Şemseddin Şehrezuri rüyayı gören kişi için o kimseden kötülük göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için refaha sevince ve çok rızka tabir olunur.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 865 ( sekizyüzaltmışbeş )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanlığa yapılabilecek en iyi nasihat, onlara uyabilecekleri güzel bir örnek olmaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here