Rüyada trafik cezası yediğini görmek

58
0
PAYLAŞ

Rüyada trafik cezası yediğini görmek

Rüyada trafik cezası yediğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada trafik cezası yediğini görmek akrabalarınızdan bir çocuğun öncü ve saygın bir kimse olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de af ve mağfirete nailiyete delâlet eder.
# Olumsuz olarak önemli bir olay karşısında çaresiz kalacak demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise eğer iş sahibi ise, iş hayatında çeşitli engellerle karşılaşmaya tâbir olunur.
# Ünlü alim Battanî rüyayı gören kişi için nefsine uyarak size meyledecek bir kadına yaklaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için altı şekilde tabir olunur: a) Geniş rızık , b) Hayat , c) Çok ve fazla mal , d) Ucuzluk , e) Asker , f) (Yaz mevsiminde görüldüğünde) hastalık…
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 349 ( üçyüzkırkdokuz )
Rüyada trafik cezası yediğini görmek Onurlu GÖÇMEN tarafından 07.08.2016 – 02:10 tarihinde Çorum / Alaca şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah’a inanan kişi kendisini sürekli görüp gözeten bir yüce yaratıcının bulunduğunu bilir. Bu yüzden yaptıklarından sorumlu olacağını ve bir gün hesap vereceğini hiç aklından çıkarmaz. Bu düşünce onu hep kötü şeylerden uzak tutar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here