Rüyada tüfekle terörist öldürmek

29
0
PAYLAŞ

Rüyada tüfekle terörist öldürmek

Rüyada tüfekle terörist öldürmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tüfekle terörist öldürmek düşmana işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iyi bir geleceğiniz olacağına işarettir.
# Olumsuz olarak sert tutumlu, geçimi zor birine yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise  birinin size karşı öfkeleneceğine veya büyükleneceğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Abdullâtif el-Bağdadî rüyayı gören kişi için sabırlı, affedici ve fedakar biriyle tanışacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için DOĞRU sözlü ve emin biri olacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 193 ( yüzdoksanüç )
Rüyada tüfekle terörist öldürmek Tolunbay AKÇAY tarafından 22.06.2016 – 01:33 tarihinde Artvin / Murgul şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

967 – Muâz İbnu Cebel radıyalahu anh anlatıyor: "İçinden samimi şekilde Allah yolunda cihâd yapmayı temenni eden bir kimse, bilâhare ölse de, öldürülse de şehid sevabı kazanır. Kim de Allah yolunda yara alsa veya Allah yolunda düşmanın sebep olmadığı bir musibetle bile yaralansa bu yara, kıyamet günü, en büyük hâli içinde rengi zaferân renginde, kokusu da misk kokusunda olarak gelir. Kimin vücudunda, Allah yolunda iken çıkan, iltihab gibi bir yara açılacak olsa bu da onun için Şehidlik mührü olur."Tirmizî, Fedâilu'l-Cihâd 21, (1657); Ebu Dâvud, Cihâd 42, (2541); Nesâi, Cihâd 25, (6, 26).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here