Ana sayfa T Rüyada tulum almak

Rüyada tulum almak

21
0
PAYLAŞ

Rüyada tulum almak

Rüyada tulum almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tulum almak eşinizin düşük yapacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin hiç ümit etmediği yerden gelecek hediye ve mallara delâlet eder.
# Saniyen geçiminizin iyi olmayacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yumuşak huylu ve zengin kimseye işarettir.
# Ünlü alim Şerafeddin el-Tusî rüyayı gören kişi için halkın ona boyun eğip her hususta itaat etmesine yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hiç ummadığınız birinden yardım alacağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 815 ( sekizyüzonbeş )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4605 – Yine Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Gece ve gündüzde bir kısım melekler nöbetleşe aranızda bulunurlar. Bunlar sabah namazı ile ikindi namazında toplanırlar. Sonra sizi geceleyin takip eden melekler hesabınızı vermek üzere huzur-u ilahiye yükselir. Sizi çok iyi bilen Allah, bu meleklere sorar: "Kullarımı nasıl bıraktınız?""Biz onları namaz kılıyorlarken bıraktık, biz onlara namaz kılarlarken vardık!" derler."Buhari, Mevakitu's-Salat 16, Bed'ü'l-Halk 6, Tevhid 23, 33; Müslim, Mesacid 210, (632); Muvatta, Kâsru's-Salat 82, (1, 170); Nesai, Salat 21, (1, 240, 241).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here