Rüyada tulum almak

Rüyada tulum almak

Rüyada tulum almak bir dostunuzun kaza geçireceğine işarettir. Saniyen rahmete mazhar olmaya, başınıza gelecek iyi ve ruhani şeylere işarettir.Bazende doğal, güzel ve işlenmemiş şeyler olarak değerlendirilir.
# Rüyada tulum almak ömrünüzün uzun olacağına ve ipin uzunluk veya kısalığına göre hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de âlim, imam, önder bir kimseye delâlet eder.
# Rüyada tulum almak sır saklamak ile tâbir olunur.
# Ünlü Filozof İbn-İ Nüceym Mısrînin tabirinde güç ve kudret sahibi olmaya, kendi işini kurmaya, küçük yatırımlarla büyük kazançlar sağlamaya, başarıya, kararlılığa, mücadeleci ruh taşımaya ve itibar kazanmaya rivayet edilir.

Rüyada tulum çaldığını görmek

Rüyada tulum çaldığını görmek elinize bir fırsat geçeceğine ve bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeniz gerektiğine işarettir. Saniyen sürür ve feraha, sevinç ve sâadete delâlet eder.Bazende yeni bir emele sahip olmak ve kişinin hedefine doğru ilerlemek için farklı kişilerle tanışması anlamına gelir.
# Rüyada tulum çaldığını görmek şu şekilde tabir olunur: a) Velayet , b) Başkanlık , c) Mülk , d) Hüküm , e) Nimet… Bazı rüya yorumcularına göre de ziraata isabet edecek âfete de delâlet eder.
# Rüyada tulum çaldığını görmek tasa ve sıkıntıdan kurtulmağa delâlet eder.
# Ünlü Filozof Ahmed Bin Yûsufnin tabirinde altın vermek aynı zamanda kişinin yüklü bir borç altına gireceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada tulum çalgısı görmek

Rüyada tulum çalgısı görmek akrabalarınızın üzüntüden kurtulacaklarına işarettir. Saniyen şerefe, yüksek mertebelere delâlet eder.Bazende yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına ve ailesiyle geçiminin de herkes tarafından beğeni toplayacağına işarettir.
# Rüyada tulum çalgısı görmek gülü kesilmiş ağacında görmek, üzüntü ve kedere işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin romantik ve duygusal yapısı nedeni ile her güzelliğe ilgi duyduğunu, bu durumun özel hayatında zaman zaman sıkıntılara ve kıskançlıklara neden olduğunu işaret eder.
# Rüyada tulum çalgısı görmek yolculukta veya planlarınız konusunda birtakım sorunlarla karşılaşacağınıza işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Tâcüddîn Zâkir Abdülvehhâb-I Mısrînin tabirinde kişi için çok uzun sürecek bir mücadeleyi ve bu savaşın sonunda büyük bir başarı elde edileceğini bildirir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here