Rüyada tulum çalmak

39
0
PAYLAŞ

Rüyada tulum çalmak

Rüyada tulum çalmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tulum çalmak bir ilişki ya da önemli bir tanışmaya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de birileri tarafından hedef seçildiğinize ve hayatınızın tehlikede olduğuna işarettir.
# Saniyen şu vech ile de tabir olunur: a) Mal , b) Zinet , c) Kız evlat , d) Uzun ömür.. Bazı rüya tabirlerinde ise sizi rahatsız eden birinin evinize misafir olacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Hasan Behmenyar rüyayı gören kişi için Farslarla oturup kalkacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için maddi manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğine işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 542 ( beşyüzkırkiki )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4545 – el-Hudri radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Bu Beyt'e Ye'cüc ve Me'cüc'den sonra da hac yapılacak umre icra edilecek."Buhari, Hacc 47.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here