Rüyada tünelden çıkmak

18
0
PAYLAŞ

Rüyada tünelden çıkmak

Rüyada tünelden çıkmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tünelden çıkmak bir kimseye kefil olmaya ve emanete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de elinizdeki malın heder olacağına veya yapacağınız bir ticarette malınızı üç kat pahalı satacağınıza ve bu konuda kimseye acımayacağınıza tâbir olunur.
# Olumsuz olarak  birileriyle vedalaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çevrenizdeki insanların iyiliklerinizi istismar ettiğine yorumlanır.
# Ünlü düşünür Ferîdüddin Attâr tabirinde kötü yolda olan birini DOĞRU yola hidayet edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi bir şekilde medh edilmeye ve güzel isme delâlet eder delalet eder.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 432 ( dörtyüzotuziki )
Rüyada tünelden çıkmak Köçer AVLANIR tarafından 03.06.2016 – 17:12 tarihinde Konya / Tuzlukçu şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kız evlâtlar, ana-babası için hayır ve hasenattırlar. Oğlanlar ise, nimettirler. Hasenat sahibi olanlar sevap kazanır. Nimetlerden ise hesaba çekilir, sual sorulur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here