Rüyada türbe ziyaretinde bulunmak

42
0
PAYLAŞ

Rüyada türbe ziyaretinde bulunmak

Rüyada türbe ziyaretinde bulunmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada türbe ziyaretinde bulunmak  bir konu hakkında boş yere endişe edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de eğer o işe ehil ise bir şehrin valisi olacağına işarettir. Diğer rüya sahipleri de itibar ve şerefe, mal ve menfaate nail olurlar.
# Olumsuz olarak insanın helak olmasına arzu eden bir düşmana alâmettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hayâl kırıklığına delâlet eder.
# Ünlü alim Şemseddin Şehrezuri rüyayı gören kişi için kafaları getirilen insanların önderinin sizi ziyarete geleceğine ve ondan hayır göreceğinize, Aynı rüyayı bir kadın görmüşse; bir zenginden hayır ve menfaat elde edeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evleneceğiniz kadının tamamen asil olmayacağına veya aynı rüyayı dul bir kadın görürse, evleneceğine işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 333 ( üçyüzotuzüç )
Rüyada türbe ziyaretinde bulunmak Türkyilmaz KAMACI tarafından 16.09.2016 – 06:49 tarihinde Nevşehir / Ürgüp şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Musa a.s. Rabbine şöyle yakarmıştır:Ya Rabbi, bütün amellerim bana vermiş olduğun nimetlerin en küçüğünü karşılamaya yetmezken ben sana hakkıyla nasıl şükredeyim?Allah-ü Teâlâ da ona;Ey Musa, böyle demekle şu an bana şükretmiş oldun, diye vahyetmiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here