Rüyada türbede tövbe etmek

21
0
PAYLAŞ

Rüyada türbede tövbe etmek

Rüyada türbede tövbe etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada türbede tövbe etmek ektiğiniz miktar kadar saygınlığınızın artacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kötü bir işe ve mal toplamaya işarettir.
# Olumsuz olarak düşmanınızın endişe içinde olacağına delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dermansız bir hastalığa yakalanmışsanız bu hastalık neticesinde öleceğinize şeklinde yorulur.
# Ünlü rüya yorumcusu Hemdani görülen rüya izzet ve ikram ile tâbire yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için Allah tarafından o yöre halkına azap gönderileceğine işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 887 ( sekizyüzseksenyedi )
Rüyada türbede tövbe etmek Nari BACAK tarafından 13.02.2016 – 13:04 tarihinde Tekirdağ / Çerkezköy şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3593 – Bir diğer rivâyette şöyle gelmiştir: “Resülullah aleyhissalâtu vesselâm gece veya gündüz yattığında ve kalktığında mutlaka abdest almazdan önce misvaklanırdı."Ebu Dâvud, Tahâret 27, 30, (51, 56, 57); Müslim; Tahâret 45, (253); Nesai, Tahâret 8, (1, 13), Metin Ebu Dâvud'a ait.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here