Rüyada türbeye gitmek

29
0
PAYLAŞ

Rüyada türbeye gitmek

Rüyada türbeye gitmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada türbeye gitmek iman ve hidayet nuruna ermeye, tövbeye, ilme ve kurân-ı kerim okumaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de giydiğiniz elbisenin değeri kadar malınızın artacağına işarettir.
# Olumsuz olarak hasta haberi alacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  alçalacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Abbas Kasım İbn Firnas görülen rüya düşmanlığa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için murada ereceğinize, kariyerinizin gün geçtikçe yükseleceğine, büyüklük bulacağınıza ve ilim öğreneceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 625 ( altıyüzyirmibeş )
Rüyada türbeye gitmek Kök MENEKŞE tarafından 23.06.2016 – 20:28 tarihinde Van / Erciş şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yusuf, köle pazarında mezata çıkarıldığında alıcılar arasında sıraya giren bir acuzeye sordular:“Ey acuze, sepetinde birkaç tutam paçavradan başka bir şey yok iken, hangi cüretle Yusuf gibi bir güzele müşteri olabiliyorsun?”O ihtiyar dedi ki, “Biliyorum ama bilinsin ki, ben de Yusuf’un güzelliğini fark etmiş olanlardan biriyim.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here