Rüyada turuncu oda görmek

Rüyada turuncu oda görmek

Rüyada turuncu oda görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada turuncu oda görmek salih temiz ve dindar kişiye yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de yoldan çıkan kimselere DOĞRU yolu göstereceğinize ve o kimselerin sizden fayda göreceklerine işarettir.
# Saniyen yoldan çıkan insanlara işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sevindirici bir haberi üzüntülü bir edayla işiteceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Ebul-Berekât Bağdâdi tabirinde kadın ile evlenmeye ve ondan gelecek mala ve evlada delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zarara uğramayacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 220 ( ikiyüzyirmi )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şu bilinmelidir ki Allah-ü Teâlâ’nın insanın ibadetine, taatine asla ihtiyacı yoktur. Hâşâ Rabbü’l-Alemin’in azameti insanın ibadetiyle ne büyür ne de küçülür. Yapılan bütün amellerde tek maksat Yüce Allah’ın rızasıdır. Allah’ın rızası da emirlerine mutlak bir itaatle ve sözlerinden dışarıya çıkmamakla olur. Namazdaki, taat ve ibadetteki maksat Allah rızasını kazanmaktır. Bu menfaat de Allah rızası ve Allah dostluğudur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here