Rüyada turuncu vazo görmek

Rüyada turuncu vazo görmek

Rüyada turuncu vazo görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada turuncu vazo görmek düşmanınızdan veya rakibinizden herhangi bir zarar gelmeyeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dini inanç uğruna yapılan yolculuğa işarettir.
# Saniyen hürmet ve saygı sahibi olmaya bekâr biri için de evlenmeye tabir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise bir tehlikeyle karşılaşacağınıza yorumlanır.
# Ünlü alim İbn-i Cübeyr rüyayı gören kişi için bulunduğunuz bölgede yaşayan saygın bir kimsenin herhangi bir şeyden dolayı rencide olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hüküm sahibi biri yüzünden sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 598 ( beşyüzdoksansekiz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6643 – Hz. Cabir radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam, biri satıcının biri de alıcının ölçekleri olmak üzere iki ölçekten geçmedikçe bir zahireyi satmayı yasakladı."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here