Rüyada tuvalette kusmak

22
0
PAYLAŞ

Rüyada tuvalette kusmak

Rüyada tuvalette kusmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tuvalette kusmak  ailenizle aranızda bir sorun yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de işlediğiniz günahlardan dolayı tövbe edeceğinize ve ömrünüzün uzayacağına işarettir.
# Olumsuz olarak asaletsiz bir kişiyle kavga edeceğinize tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise işe yaramayan çirkin sözler söyleyeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbn Nefis yorumunda birine veya bir yere elçi, mesaj veya mektup göndereceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birinin yardımıyla menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 624 ( altıyüzyirmidört )
Rüyada tuvalette kusmak Bulgunoyan PIRTI tarafından 26.10.2016 – 13:19 tarihinde Elazığ / Alacakaya şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1668 – Hz. Ebu Hüreyre radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Cehennem, Rabbine şikâyet ederek dedi ki: "Ey Rabbim, bir kısmım diğer kısmımı yiyor." Bunun üzerine ona iki nefes, izin verdi: Bir nefes, kışta, bir nefes de yazda. İşte bu yaz nefesi, en şiddetli şekilde hissettiğiniz hararettir. Öbürü de kışta en şiddetli bulduğunuz soğuktur."Buhârî, Bed'ül-Halk 10; Müslim, Mesâcid 185, (617); Tirmizî, Sıfatu Cehennem 9, (2595); İbnu Mâce, Zühd 38, (4319); Muvatta, Yükûtu's-Salât 27, (1,15).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here