Rüyada tuvaletten bez çıkarmak

55
0
PAYLAŞ

Rüyada tuvaletten bez çıkarmak

Rüyada tuvaletten bez çıkarmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tuvaletten bez çıkarmak gereğinden fazla laubali insanların etkisi altında kalacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de görmek beş şekilde tabir olunur: a) Riyaset (baş olma , reislik) , b) Hikmet , c) Günah ve hile , e) Gam ve keder , f) Evlad ve kardeş…
# Olumsuz olarak aslında kötü şansa, hastalığa yakalanmaya ve tehlikeye yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise büyük bir ümitsizlik yaşayacağınıza veya kötü bir sonla karşılaşacağınıza şeklinde yorulur.
# Ünlü rüya yorumcusu Ali bin Rıdvan görülen rüya rüya sahibinin hiç ümit etmediği yerden gelecek hediye ve mallara delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rızkın bolluğuna ve bereketine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 526 ( beşyüzyirmialtı )
Rüyada tuvaletten bez çıkarmak İlfar AKSUN tarafından 29.09.2016 – 01:48 tarihinde Kütahya / Tavşanlı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Aşk, davaya benzer, cefa çekmek de şahide, şahidin yoksa davayı kazanamasın ki!Mevlanap;Türlü türlü cefanınAdını aşk koymuşlarYunus EmreAşkın sefası yok değil amma cefası daha çok.Şeyhülislâm Yahya Efendi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here