Rüyada tuvaletten ses gelmesi

42
0
PAYLAŞ

Rüyada tuvaletten ses gelmesi

Rüyada tuvaletten ses gelmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tuvaletten ses gelmesi iyi ve güzel bir olayla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de günah işlemeye ve nasihat kabul etmemeye işarettir.
# Olumsuz olarak  ani bir öfke yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise müctehidler için ilme, bazan da dindeki bozukluğa yorumlanır.
# Ünlü filozof Ziryab yorumunda ondan ilim öğreneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir erkek çocuğunuzun olacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 224 ( ikiyüzyirmidört )
Rüyada tuvaletten ses gelmesi Tahsin PARLAK tarafından 23.05.2016 – 05:51 tarihinde Kars / Selim şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

211 – Selman radıyallahu anh diyor ki: "Elinden geliyorsa, çarşıya ilk giren olma. Oradan son çıkan da olma. Çünkü çarşı, şeytanın, insanları şaşırtmak için kıyasıya savaş verdiği yerdir, bayrağı da orada dalgalanır."Müslim, Fedâilu's-Sahâbe 100,(2451).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here