Rüyada tüyleri yolunmuş tavuk görmek

76
0
PAYLAŞ

Rüyada tüyleri yolunmuş tavuk görmek

Rüyada tüyleri yolunmuş tavuk görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tüyleri yolunmuş tavuk görmek din ve dünya hayrı göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ilim sahiplerine ve devlet büyüklerine yakınlığa delâlet eder.
# Olumsuz olarak düşünmeden yaptığınız hareketler nedeniyle çevrenizdeki insanlara zarar vereceksiniz demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise yaşam düzeyinizin düşük olacağına yorumlanır.
# Ünlü alim Hacac bin Yusuf bin Matar rüyayı gören kişi için ilim ve hikmet okumaya merak saracağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi bir fırsat yakalayacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 50 ( elli )
Rüyada tüyleri yolunmuş tavuk görmek User KAAN tarafından 06.05.2016 – 16:17 tarihinde Kilis / Musabeyli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistami Hazretleri buyuruyor ki:"Siz havada uçan birisini gördüğünüz zaman hemen o kimsenin faziletli, keramet sahibi birisi olduğuna hüküm vermeyin. Hata edebilirsiniz. O kimsenin hakikaten fazilet ve keramet sahibi olduğunu anlamak için, İslâmiyet’in emirlerine uymaktaki hassasiyetine, Peygamber efendimizin ahlâkı ile ahlâklanması ve sünnet-i seniyyeye uymasına, hakikî İslâm âlimlerine olan muhabbet ve bağlılığına bakın. Bunlar tam ise, o kimse fazilet ve keramet sahibidir. Bunlara uymakta en ufak bir gevşeklik ve zayıflık bulunursa, o kimse için fazilet ve keramet sahibidir, demek mümkün olmaz."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here