Rüyada tüylerin diken diken olması

55
0
PAYLAŞ

Rüyada tüylerin diken diken olması

Rüyada tüylerin diken diken olması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tüylerin diken diken olması mal demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de çocuğunuzun kız olacağına işarettir.
# Olumsuz olarak  aile içi anlaşmazlığa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir ilahi azabın yaklaştığına işarettir.
# Ünlü alim Nablusî (rh.a.) tabirinde ; dine ve dinde doğruluğa, dini ve dünyevi konularda DOĞRU yolu aramaya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yersiz ve yakışıksız töhmetlerle karşılaşacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 242 ( ikiyüzkırkiki )
Rüyada tüylerin diken diken olması Aylil GÖKALP tarafından 14.10.2016 – 04:11 tarihinde Sinop / Gerze şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4578 – Yine Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"İman Medine'ye çekilecek, tıpkı yılanın deliğine çekilmesi gibi."Buhari, Fezailu'l-Medine 6; Müslim, İman 233, (147).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here