Rüyada tüylü fare görmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada tüylü fare görmek

Rüyada tüylü fare görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tüylü fare görmek kendinizi küçük düşürecek bir iş yapacağınıza ve saygınlığınızı kaybedeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de söz sahibi, bilge ve erdemli biri olacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak  aşağılık kişilerle dost olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise arzu ve ümitlerin boşa çıkacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ali bin Abbas rüyayı gören kişi için genel olarak baht ve zenginliğe işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kadınların hile ve sihirlerine delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 38 ( otuzsekiz )
Rüyada tüylü fare görmek Tükelalp ZİLELİGİL tarafından 16.08.2016 – 09:11 tarihinde Niğde / Ulukışla şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1723 – İbnu Ömer radıyallâhu anhümâ anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Kime dua kapısı açılmış ise ona rahmet kapıları açılmış demektir. Allah'a taleb edilen dünyevî şeylerden Allah'ın en çok sevdiği afiyettir. Dua, inen ve henüz inmeyen her çeşit musibet için faydalıdır. Kazayı sadece dua geri çevirir. Öyle ise sizlere dua etmek gerekir."Tirmizî, Daavât 112, (3542).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here