Rüyada tuz gölünde yürümek

101
0
PAYLAŞ

Rüyada tuz gölünde yürümek

Rüyada tuz gölünde yürümek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tuz gölünde yürümek iyiliğe, bunun aksi ise şerre işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yedi şekilde tabir olunur: a) Zece , b) Hizmetçi , c) Dost ve yaran , d) Evlat , e) Güzel söz , f) İlim meclisi , g) İyi ve güzel sanat.
# Olumsuz olarak dostlardan birinin hastalığına veya bir törene işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  başka bir kadınla evlenmek istediğinize ve ilk eşinizi boşayacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof Ibn-i Sîrîn hazretleri ; bulunduğunuz konumu tedbirsizlik yüzünden tehlikeye sokacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bir hile veya baskıya maruz kalacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 306 ( üçyüzaltı )
Rüyada tuz gölünde yürümek Sati NİZAM tarafından 07.05.2016 – 04:18 tarihinde Ankara / Kalecik şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Ali (r.a) şükür ve nimet ilişkisini şu sözleriyle ortaya koyar:“Nimet şükre ulaştırır. Şükürse nimetin artmasıyla doğrudan ilişkilidir. Her ikisi birbirine yakın iki boynuz gibidirler. Kuldan şükür kesilmediği sürece, Allah-ü Teâlâ’dan nimeti artırmak asla kesilmez.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here