Rüyada tuzlu aşure görmek

33
0
PAYLAŞ

Rüyada tuzlu aşure görmek

Rüyada tuzlu aşure görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tuzlu aşure görmek muhtemelen bir hırsızlık olayıyla karşılaşabileceğinize ve bu yüz-den dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  akrabalarınızın sizden şikayetçi olacaklarına işarettir.
# Olumsuz olarak gam ve kedere şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise yolculuğa çıkacağınıza işarettir.
# Ünlü alim İbn Hazm rüyayı gören kişi için büyük bir şahsiyetle aranızda husumet çıkacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için beyazı gündüze, siyahı geceye delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 784 ( yediyüzseksendört )
Rüyada tuzlu aşure görmek Akdur KARAOĞLU tarafından 01.07.2016 – 22:55 tarihinde Sivas / Hafik şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ölüm; her an kapımızı çalabileceğini, hazırlıklı bulunmamızı, dünyanın da, dünya hayatının da fâni olduğunu ihtar eder görene. Dünya gurbetinde sınandığımızı, bir gün mutlaka sılaya döndürüleceğimizi, hesap gününü, ahireti hatırlatır bizlere.Ölümün nasihati, ola ki gözden kaçar endişesiyle, bizim cenaze merasimlerimizde söze de dökülür. Cenaze namazı için saf tutulduğunda tekbirden önce cemaate dönen hoca efendiler, musalladaki ölüyü işaretle “Unzurû bi-ayn’il-itibar” (ibret gözüyle bakınız) diye başlayan bir ikazda bulunurlar. İsterler ki insanlar hal ve hareketlerini bu ikaz istikametinde belirlesinler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here