Rüyada üç arkadaş görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada üç arkadaş görmek

Rüyada üç arkadaş görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üç arkadaş görmek başkalarının gereksiz konuşmaları ve saçmalıkları yüzünden işinizi yarıda bırakmamanız gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yemininizi bozacağınıza işarettir.
# Saniyen işinizin açılacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sizinle fazlasıyla husumet edileceğine işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Fezari yorumunda hile yoluyla mal toplayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dört veçhe ile tâbir olunur: a) Zevce , b) Hizmetçi , c)Mal , d) İtibarın yüce olması.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 777 ( yediyüzyetmişyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yemeği ve içmeği azaltmak sıhhat ve rahatlıktır. Uykuyu azaltmak huzur ve sürûrdur. Susmak açık bir hikmet ve güzel bir haslettir. Dilin susması, kalbin susmasına, kalbin susması Rabbin mağrifetine yardımcı olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here