Rüyada üç arkadaş görmek

Rüyada üç arkadaş görmek

Rüyada üç arkadaş görmek içtiğiniz süt miktarınca zorlukları geride bırakacağınıza işarettir. Saniyen kişinin haram mal yemesine, hırsızlık yapmasına veya üzerine vazife olmayan konularda bilgi sahibi olmaya çalışıp, insanların huzurunu bozmasına delalet eder.Bazende yaşayan ve kişiyi çok seven biriyle buluşmak, o kimse ile hasret gidermek ve geçmiş güzel günlerden konuşarak vakit geçirmek anlamına gelir.
# Rüyada üç arkadaş görmek sıkıntıdan kurtulmaya, fakir ise, kendisine gelecek bir yardıma delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de üzüntü keder ve sıkıntıdan kurtuluşa delâlet eder.
# Rüyada üç arkadaş görmek uzun ömürlü bir çocuğa delâlet eder.
# Ünlü Alim Kadirbillâh Ahmed Bin İshâknin tabirinde kimileri için güzel ve sürpriz gelişmelere, kimileri için de hazırlıksız olarak yaşanacak kayıplara alamet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here