Rüyada üç dişinin düştüğünü görmek

Rüyada üç dişinin düştüğünü görmek

Rüyada üç dişinin düştüğünü görmek düşmanınıza yenik düşeceğinize işarettir. Saniyen mutlaka telafi edilmesi gereken yanlış anlaşılmalara işaret eder.Bazende rüya sahibinin, gereksiz yere harcamalar yapmaktan vazgeçmesi gerektiğine, eğer bu şekilde devam ederse çok büyük maddi zorluklar altına gireceğine ve çok büyük sıkıntılar ve sorunlar ile karşılaşacağına yorumlanır.
# Rüyada üç dişinin düştüğünü görmek iyi bir hekime delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de sağlıklı ve uzun bir ömre işarettir.
# Rüyada üç dişinin düştüğünü görmek yöneticinin sakisine yorulur.
# Ünlü Rüya Yorumcusu İbn-İ Zekî Muhammed Bin Ali Kuraşînin tabirinde kişinin bitmeyen bir hayal aleminde yaşadığını ve hayatının mevcut gerçeklerini kabullenmeyip kaçtığını gösterir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here