Rüyada üç dişinin düştüğünü görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada üç dişinin düştüğünü görmek

Rüyada üç dişinin düştüğünü görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üç dişinin düştüğünü görmek saygısızlığa uğrayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bu rüyayı kadın görürse izzet ve makam elde edeceğine,  murada ereceğinize, mal ve nimet bulup sevineceğine; erkek görürse, zillet ve talihsizliğe işarettir.
# Saniyen hem dini, hem dünyevi sıkıntılar yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise uzun ömre, nimete, hayır ve berekete, din kuvvetine ve mirasa da delâlet eder.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için  akrabalarınızla önde gelen şahsiyetlerden biri arasında sorun çıkacağına ve sıkıntı yaşayacaklarına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yalan ve iftiraya işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 268 ( ikiyüzaltmışsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6776 – Amr İbnu Şuayb anlatıyor: "Benî Mudlic'ten bir adam oğlunu öldürmüştü. Hz. Ömer ondan diyet olarak yüz deve aldı. Otuz hıkka (beş yaşına basmış dişi deve), otuz ceze'a (dört yaşına basmış dişi deve) ve kırk da halifa (hamile deve). Sonra: "Maktül'ün kardeşi nerededir? Ben Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'dan: "Kâtile maktulün malından vâris olma hakkı yoktur" dediğini işittim" dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here