Rüyada üç etek giymek

42
0
PAYLAŞ

Rüyada üç etek giymek

Rüyada üç etek giymek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üç etek giymek son nefeste imansız gitmeye alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zarara uğramayacağınıza işarettir.
# Saniyen zahmetsizce elde edeceğiniz hazır rızka işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise eşinizin cömert ve hayırsever biri olduğuna işarettir.
# Ünlü alim Hacac bin Yusuf bin Matar rüyayı gören kişi için sözüne sadık olan bir makam sahibiyle arkadaş olacağınıza ve o kişi sayesinde muradınıza ereceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zenginliğe işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 499 ( dörtyüzdoksandokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ölümümüzden sonra mezarımızı yerde aramayınız!Bizim mezarımız ariflerin gönüllerindedir.Hz. Mevlana

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here