Rüyada üç göz görmek

Rüyada üç göz görmek

Rüyada üç göz görmek aynı özellikteki kadından ayrılacağınıza işarettir. Saniyen Al-lahü Teâlâyı birlemeye ve zikre delâlet eder.Bazende birine karşılıksız yardımda bulunmak, borcu olan bir dosta para teklif ederek onu mutlu etmek demektir.
# Rüyada üç göz görmek ömür boyunca para sıkıntısı çekeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyüyen, genişleyen ve artan şeylere delâlet eder.
# Rüyada üç göz görmek karşınıza çıkan sorunları aşıp düşmanlınızı alt edeceğinize işarettir.
# Ünlü Alim Bâûnînin tabirinde rüya sahibinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına ve kendisini çok yorgun ve yaşlanmış hissetmesine sebep olacak olaylar ile karşılaşacağına, bu yüzden çok büyük üzüntü duyacağına, çok kötü günler yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceği

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here