Rüyada üç göz görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada üç göz görmek

Rüyada üç göz görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üç göz görmek yalan ve asılsız bir söz işiteceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de evliliğe ve müstakil bir hayata işarettir.
# Saniyen alimlerden menfaat göreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise başarınızın kıskanılacağına veya kötü bir ilişki yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El İdrisi görülen rüya gereksiz yere şikayette bulunacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için biriyle tanışmak zorunda kalacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 815 ( sekizyüzonbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Zünnûn Mısri şöyle demiştir: “Allah, İslam’ı bilgi ile süsledi, terbiye ile yükseltti, takva ile şereflendirdi.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here