Rüyada üç gözlü görmek

Rüyada üç gözlü görmek

Rüyada üç gözlü görmek insanlar arasındaki nüfuzunuza veya süsünüze işarettir. Saniyen rüya sahibinin karşısına çıkacak olan büyük ve temiz ekmek kapılarına delalet eder.Bazende yatırım uzmanları ile görüşmeye, eldeki parayı en iyi şekilde değerlendirmek için araştırmalar yapmaya, gayrimenkule veya taşınmazlara para yatırarak uzun vadede çıkarlarına uygun ve karlı getiriler elde etmeye alamettir.
# Rüyada üç gözlü görmek erkek için emanet, kadın için zinettir. Bazı rüya yorumcularına göre de tehlikeli düşünceler içinde olmak, kalpten istenilse de kişi için riskleri olan bir durumun gerçekleşmesi için çaba sarf etmek manasına gelir.
# Rüyada üç gözlü görmek bir iftiraya uğrayacağınıza yorumlanır.
# Büyük Rüya Tabircisi Ergûn Devâdâr En-Nâsırînin tabirinde rüya sahibinin hayatından çıkarıp atmakta zorlandığı olaylar ve kişiler olduğuna delalet eden rüya aynı zamanda kişinin ömür boyu sürecek bir aşka sahip olduğunu da bildirir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here