Rüyada üç gül görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada üç gül görmek

Rüyada üç gül görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üç gül görmek münakaşa edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de gizlide ve açıkta nifak edeceğinize işarettir.
# Saniyen özel meselelerini başkalarına anlatmaması ve bazı şeyleri kendisine saklamayı öğrenmesi gerektiğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bulunduğunuz bölgede yaşayan söz sahibi birinin bazı yerlere elçiler göndereceğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Belâzürî rüyayı gören kişi için zengin bir kadınla evlenmek istediğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için inancınızın bozulacağına işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 96 ( doksanaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6632 – Ebu Sa'idi'l-Hudri radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki : "Satış her iki tarafın rızasıyla olur."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here