Rüyada üç harfli öldürmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada üç harfli öldürmek

Rüyada üç harfli öldürmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üç harfli öldürmek tamircilikle meşgul olacağınıza veya birileri arasında arabuluculuk yapacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düşmanlığa işarettir.
# Saniyen ilim öğreneceğinize, işinizin düzeleceğine, geçiminizin rahat olacağına ve muradınıza ereceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise Allaha olan ahdinizi bozacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Seyyid Süleymanın tabirinde ;  bir mutluluğu bozacağınıza veya yok edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üzüleceğinize, yemediğinizi görmek ise üzülmeyeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 629 ( altıyüzyirmidokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Mevlana k.s. Mesnevi’de şöyle bir hikâye anlatır:Padişahın biri Cuma günü camiye gidiyordu. Muhafızları caddeye üşüşen halka bir taraftan çekilin diye haykırıyor, diğer taraftan da tekmeyle, sopalarla padişaha yol açmaya çalışıyorlardı.Bu esnada tesadüfen orada bulunan bir fakir de muhafızlardan sopa yemiş, kan revan içinde kalmıştı. Dayanamadı, padişahın arkasından şöyle bağırdı:Şu yaptığın zulme bak! Halkın önünde böyle yaparsan, Allah senin gizli zulümlerinden cümleyi korusun! Güya camiye gidiyor, hâyır işlediğini sanıyorsun! Senin hâyrın buysa, şerrin kim bilir nedir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here