Rüyada üç harfliler tarafından rahatsız edilmek

Rüyada üç harfliler tarafından rahatsız edilmek

Rüyada üç harfliler tarafından rahatsız edilmek dindar biriyseniz işlerinizin iyiye gideceğine, günahkar biriyseniz akıbetinizin kötü olacağına işarettir. Saniyen mutlu günlerin yaşanacağına işaret ederken, kumaş çanta hoş olmayan ve gerçeklere uymayan sözlerin duyulacağı anlamına gelir.Bazende rüya sahibinin tahsil ve meslek hayatında çok başarılı olacağına, herkesten ileriye gideceğine, kişisel yeteneklerini geliştireceğine ve işini en iyi şekilde yapışı sayesinde adının herkesçe bilineceğine rivayet edilir.
# Rüyada üç harfliler tarafından rahatsız edilmek rüya sahibinin malına isabet edecek zarara yahut onun hakkında rahatsız edici bir sözün söylenmesine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de çok büyük bir mirasa sahip olunacağı anlamına gelir.
# Rüyada üç harfliler tarafından rahatsız edilmek o bölgede savaş çıkacağına işarettir.
# Ünlü Düşünür Ömer Bin Muhammed Eş-Şîrâzînin tabirinde sevgi ve saygıya, duygusal muhabbete, kadın erkek arasındaki ilişkiye, insani iletişime, kişinin yaşayacağı mutlu anlara işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here