Rüyada üç harfliler tarafından rahatsız edilmek

25
0
PAYLAŞ

Rüyada üç harfliler tarafından rahatsız edilmek

Rüyada üç harfliler tarafından rahatsız edilmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üç harfliler tarafından rahatsız edilmek haram yolla mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düşmanın size kötülük yapacağına yorumlanır.
# Saniyen şu şekilde tabir olunur: a) Nimet , b) İlim , c) Hidayet , d) Sevinç , e) Sürür ve ferah. Bazı rüya tabirlerinde ise bir ayrılık mesajı alacağınıza işarettir.
# Ünlü alim İbn-i Cübeyr rüyayı gören kişi için ertelenecek bir yolculuğa delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o topluluğa hükmedeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 539 ( beşyüzotuzdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3671 – Ebu Übeyde İbnu Muhammed İbni Ammâr İbni Yâsir anlatıyor:"Câbir İbnu Abdillah radıyallahu anh'a mest üzerine meshetme hususunda sordum. "Ey kardeşimin oğlu, bu sünnettir” buyurdu. Bunun üzerine sarık üzerine meshetme hakkında sordum:"Saça meshet!'' diye cevap verdi.''Tirmizi, Tahâret 75, (102).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here