Rüyada üç inek görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada üç inek görmek

Rüyada üç inek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üç inek görmek günahkârsanız tövbe edeceğinize şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de şu şekilde tabir olunur: a) Şer , b) Sıkıntı , c) Fitne , d) Yüz karalığı , e) Yalan.
# Saniyen yapılacak işten memnun kalmayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işinizde çok başarılı olup birden yükseleceksiniz şeklinde yorulur.
# Ünlü alim Ibn-i Kesir (rh.a.) demiştir ki; bir kadının mal varlığını harcayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için malınızın zayi olacağına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 667 ( altıyüzaltmışyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah-ü Teâlâ, cesaret ve atılganlıkla günah işleyip de, O bizi affeder, diyen kullarını sevmez. Çünkü günahları küçük görmekten daha zararlı bir şey yoktur. Kul günahların küçüklüğünü değil de, çiğnemekte olduğu yasakları kimin koyduğunu düşünüp hayâ etmelidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here