Rüyada üç inek görmek

Rüyada üç inek görmek

Rüyada üç inek görmek dini inancınızın kuvvetleneceğine işarettir. Saniyen rüya sahibinin korkularından uzaklaşmasına, güvende olduğuna inanmasına ve bu sayede içinin rahat etmesine tabir edilir.Bazende rüya sahibinin sevinç içinde olacağına, mutluluğunun katlanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, layık olduklarının allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine tabir edilir.
# Rüyada üç inek görmek o yıl içinde halkın güvenlik ve sağlık içinde olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de Allahü Teâlâ hazretleri ile tâbir edilir.
# Rüyada üç inek görmek tabiri ise şöyle: a)Bol ve geniş rızık , b) İhsan tarfindan ihsan edilecek servet , d) Salah ve refah , e) Siretin yani için güzelliği…
# Büyük Rüya Tabircisi Gülâbâdînin tabirinde rüya sahibinin, uzun yıllar aşka kapattığı kalbinin tekrar yaşanan bir gönül ilişkisinde ortaya çıkacak bir sorundan ötürü çok büyük kırgınlıklar ve küslükler yaşayarak aşka tövbe edeceğine tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here