Rüyada üç kızı olduğunu görmek

Rüyada üç kızı olduğunu görmek

Rüyada üç kızı olduğunu görmek bedevilere işarettir. Saniyen toplum içerisinde hayırlı olaylara vesile olarak yorumlanmakla birlikte rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük zarara uğrayarak çok para kaybedeceğine ve bu sorun yüzünden sıkıntılı günler geçireceğine delalet edilir.Bazende sahip olunan enerjiyi tek bir alana yoğunlaştırmak yani işe odaklanmak manasına geldiği için başarının da arkasından geleceği müjdesini verir.
# Rüyada üç kızı olduğunu görmek vahşete, mamur yerlerin harab olmasına ve kötü sözlerin meydan bulmasına tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de onun valilikten azledileceğine işarettir.
# Rüyada üç kızı olduğunu görmek güzel, zengin ve ahlâkı düzgün bir kadına delâlet eder.
# Ünlü Alim Yahyâ Efendinin tabirinde mekân değişikliği yapmaya yani iş için ya da seyahat için bir yere gitmeye delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here