Rüyada üç kızı olduğunu görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada üç kızı olduğunu görmek

Rüyada üç kızı olduğunu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üç kızı olduğunu görmek ibadet ve itaate düşkün olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de durumunuz kötüyse, düzeleceğine işarettir.
# Saniyen sahibi tarafından size hayır ulaşacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise düşmanlarınız tarafından yenilecek onların emri altına gireceksiniz şeklinde yorulur.
# Ünlü alim El-Cahiz rüyayı gören kişi için tehlikeli bir durumla karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kötü amaçlı bir yardımla karşılaşacağınıza ve dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 642 ( altıyüzkırkiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanlar, fakir olmaktan korkarak dünyalık için çalıştıkları kadar, cehennemden korkup, korunmak için çalışsalardı, mutlaka cennete giderlerdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here