Rüyada üç nokta görmek

Rüyada üç nokta görmek

Rüyada üç nokta görmek aynı özellikteki biriyle arkadaş olacağınıza işarettir. Saniyen rüya sahibinin içinde bulunduğu karmaşık ruh halinden ve hayatında memnun olmadığı durumlardan kurtulmak için bir arayışta olduğunu, kendisine kılavuz bulmak istediğini, bu niyetle araştırmalar yapacağını ve özellikle dini konularda kendisine rehberlik edecek insanlarla tanışarak hayatını bambaşka bir yöne doğru yönlendireceğini tabir eder.Bazende bazı durumlarda tersine tabir edilebilir.
# Rüyada üç nokta görmek o dönemde olmasını istediği birçok şeyin gerçekleşeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ezberin bozulması yani rüya sahibinin birbirine benzeyen günlerinin son bulmasına ve hayatında güzel gelişmeler yaşanmasına işaret eder.
# Rüyada üç nokta görmek sabah namazına işarettir.
# Ünlü Düşünür Muhammed Bin Ahmed Kurtubînin tabirinde gerçek hayatta da kişinin kutlamalara gideceğine veya sevilen kimselerin düğün, nişan gibi törenlerinde bulunacağına alamet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here