Rüyada üç nokta görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada üç nokta görmek

Rüyada üç nokta görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üç nokta görmek cinlerden yana bir zarar görmeyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de karşı konulamaz gizli bir arzunuzu tatmin edeceğinize işarettir.
# Saniyen başkalarını çekiştirmek suretiyle birinin halinden haberdar olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise biriyle aranızda sorun yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Nureddin Batrucî tabirinde vesvese içinde olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hiç ummadığınız bir yerden yardım göreceğinize ve dileğinizin gerçekleşeceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 268 ( ikiyüzaltmışsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yahya bin Muaz-ı Razi Hazretleri;“Kalbinde dünya hırsı bulunan bir kimsenin ilmi, Abdullah İbni Abbas Hazretlerinin ilmi kadar olsa bile, o kimse, insanlar için zararlıdır. Çünkü onun kendisine hayrı yoktur ki başkalarına nasıl olsun?” diye buyurmuştur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here