Rüyada üç tane beşik görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada üç tane beşik görmek

Rüyada üç tane beşik görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üç tane beşik görmek yakın zamanda sevineceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de gönlünüze göre bir dost edineceğinize işarettir.
# Saniyen servetinizin çoğalacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gurur duyacak bir iş yapacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Kerecî görülen rüya kendi geçimini kendisi temin edebilen cömert bir kadınla evleneceğinize, eğer evliyseniz, eşinizin hamile kalacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  ailece büyük bir tehlike içerisinde olacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 470 ( dörtyüzyetmiş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yalan yere yemini hafife alma. Allah (c.c.) seni helak eder.Hz. Ömer (r.a)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here