Rüyada üç tane silah görmek

23
0
PAYLAŞ

Rüyada üç tane silah görmek

Rüyada üç tane silah görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üç tane silah görmek çok tehlikeli bir hastalığa yakalanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hacca işarettir.
# Saniyen bulunduğunuz durumdan çok daha güzel konumlara gelerek saygınlığınızın artacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bazı dalkavuklarca aldatılacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Hasan Behmenyar rüyayı gören kişi için kısa bir süreliğine de olsa, daima hayal ettiğiniz bir yere götürüleceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dış görünümünüzün iyi, içinizin ise kötü olacağına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 608 ( altıyüzsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Ömer (r.a.) bir kişinin evine uğradı. Biri şu ayeti okuyordu: “Rabbinin azabı mutlaka gerçekleşecektir; ona engel olacak bir şey yoktur” ( Tur 52/7–8 )Hz. Ömer (r.a.) bu ayetleri işitince bayılarak bineğinden düştü. Kaldırıp evine götürdüler. Bu halin acısından dolayı uzun bir süre hasta kaldı. O kadar ki, insanlar ziyaretine bile gelmişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here