Rüyada uçağa binmek için hazırlanmak

17
0
PAYLAŞ

Rüyada uçağa binmek için hazırlanmak

Rüyada uçağa binmek için hazırlanmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçağa binmek için hazırlanmak faydası olmayan bir iş yapacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çıbanın büyüklüğü miktarınca malınızın artacağına işarettir.
# Saniyen yapacağınız işte hiçbir hayrın olmadığına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntü, keder ve sıkıntıya delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Sabit bin Kurra rüyayı gören kişi için kendi gücünüze gereğinden fazla güven duyduğunuza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hapisteyseniz özgür olacağınıza, hastaysanız iyileşeceğinize, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine ve hacca gideceğinize ve aynı rüyayı bir kafir görürse Müslüman olacağına işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 547 ( beşyüzkırkyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3671 – Ebu Übeyde İbnu Muhammed İbni Ammâr İbni Yâsir anlatıyor:"Câbir İbnu Abdillah radıyallahu anh'a mest üzerine meshetme hususunda sordum. "Ey kardeşimin oğlu, bu sünnettir” buyurdu. Bunun üzerine sarık üzerine meshetme hakkında sordum:"Saça meshet!'' diye cevap verdi.''Tirmizi, Tahâret 75, (102).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here