Rüyada uçağa binmek için hazırlanmak

Rüyada uçağa binmek için hazırlanmak

Rüyada uçağa binmek için hazırlanmak endişe ve kaygıya işarettir. Saniyen kişinin yaşamı ile ilgili çok büyük değişikliklerin olacağına ve yakın zamanda beklenmedik durumlarla karşılaşacağına delalet eder.Bazende rüyayı gören kişinin rızkının genişleyeceğine, elinin bollaşacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına delalet eder.
# Rüyada uçağa binmek için hazırlanmak ne yapacağını bilememenin işareti delâlettir. Bazı rüya yorumcularına göre de evliyse bir çocuğa yorumlanır.
# Rüyada uçağa binmek için hazırlanmak ticarette gerileyeceğinize işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Abdürrazzâk SanÂnînin tabirinde temkinli davranan kişinin, her adımını ölçüp biçerek atması sonucunda istediği hedefe daha emin yollardan ulaşacağına, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına alamet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here