Rüyada uçağa binmek ve korkmak

13
0
PAYLAŞ

Rüyada uçağa binmek ve korkmak

Rüyada uçağa binmek ve korkmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçağa binmek ve korkmak büyük bir şahsiyet olmaya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de Ehlibeyti a işarettir.
# Saniyen geçiminizin kötüye gideceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bahtınızın açılacağına ve mutlu olacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Muvaffak tabirinde kötü düşünceler edineceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızla tekrar bir araya geleceksiniz demektir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 265 ( ikiyüzaltmışbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tâbiinin ( sahabelerden sonraki neslin) tanınmışlarından büyük veli, Ebu Bekir Abdullah b. Müzeni (r.a) şöyle der:“Allah Teâlâ üç kimseyi sever. Bunlar az yiyen, az uyuyan ve çok salih amel edip az istirahat eden kimselerdir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here