Rüyada uçağa yıldırım düşmesi

6
0
PAYLAŞ

Rüyada uçağa yıldırım düşmesi

Rüyada uçağa yıldırım düşmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçağa yıldırım düşmesi maddi zarara uğrayacağınıza veya evladınızın öleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ticari hayatınızda başarılı olacağınıza işarettir.
# Saniyen teyzeniz veya kız kardeşinizin vefat edeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yalan yere bir iddiada bulunacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Belâzürî rüyayı gören kişi için iyiye tabir edilir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için eşinizle aranızda bir sorun yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 736 ( yediyüzotuzaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1806 – İbnu Ömer Hazretleri radıyallahu anhümâ anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm bir cemaatte oturduğu zaman, ashâbı için şu duayı okumadan nadiren kalkardı:"Allah’ım! Bize korkundan öyle bir pay ayır ki, bu, sana karşı işlenecek günahlarla bizim aramızda bir engel olsun. İtaatinden öyle bir nasib ver ki, o bizi cennete ulaştırsın. Yakîninden öyle bir hisse lutfet ki dünyevi musibetlere tahammül kolaylaşsın.Allah’ım! Sağ olduğumuz müddetçe kulaklarımızdan, gözlerimizden, kuvvetimizden istifade etmemizi nasib et. Aynı şeyi bizden sonra gelecek olan neslimize de nasib et. İntikamımızı, bize zulmedenlerden almışlardan kıl mazlumlardan değil. Bize tecavüz edenlere karşı bizi muzaffer kıl. Bize, dini musibet verme. Dünyayı, ne asıl gayemiz kıl, ne de ilmimizin son hedefi. Bize merhametli olmayanı bize musallat etme."Tirmizi. Daavât 73, (3497).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here