Rüyada uçağa yıldırım düşmesi

Rüyada uçağa yıldırım düşmesi

Rüyada uçağa yıldırım düşmesi hayır ucuzluk ve bolluğa tabir olunur. Saniyen rüya sahibinin iyi huylu, ahlaklı, namusunu koruyan ve gözleri eşinden başka bir kimseyi görmeyen güzel bir kadınla evlenmesine işarettir.Bazende sılayı rahim eksikliği, akrabalardan uzak kalınmayı, yalnız yaşamayı ifade eder.
# Rüyada uçağa yıldırım düşmesi bekçi, elçi ve korkutucu ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de eski bir düşmana işarettir.
# Rüyada uçağa yıldırım düşmesi akrabaları ziyaret etmemeğe, diş
çıkarılırken çıkan kan da, hısım ve akrabayı ziyaret etmemeden dolayı meydana
gelecek günah, cep ve avuç içinde görülen dişler de, kız kardeş ve evlâdın çokluğuna
alâmettir.
# Ünlü Alim Hasen Matrâvînin tabirinde hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin doğru yolda giden, kendisi için faydalı işler yapmanın yolunu bulan, akıllı, mantıklı, eğitimli ve başarılı kimse olduğu anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here