Rüyada uçağı görmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada uçağı görmek

Rüyada uçağı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçağı görmek iffetli ve dindar birisiyseniz mutluluğa, aksi takdirde çıkan kan miktarınca sıkıntıya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de söz sahibi kimse için güce işarettir.
# Saniyen emilen kan miktarınca malınızın azalacağına ve üzüleceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise izzete, ulvi mertebeye ve insanlar arasında meşhur olmaya delâlet eder.
# Ünlü düşünür Fahreddin Râzî tabirinde dört veçhe ile tâbir olunur: a) Zinet ve ziyade ilim , b) Kurân-ı kerimi öğrenmek , c) Şeref ve makam , d) Talak sebebiyle hüzün ve gam. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için her an tatsız bir olayla karşılaşabileceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 863 ( sekizyüzaltmışüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ahlak’ın ahlaksızların elinde oyuncak olduğu bir toplumdan hayır bekleme.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here