Rüyada uçağı görmek

Rüyada uçağı görmek

Rüyada uçağı görmek eski bir düşmanlığın canlanmasını veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi işarettir.Saniyen çevreniz genişleyecek ve çevrenizden saygı göreceksiniz demektir.Bazende rüyayı gören kişinin zevki sefaya düşkün olduğuna, rahatlığı çok sevdiğine, anlık eğlencelere takıldığına, hayattan daha fazla istifade etmeye çalıştığına, tüm sıkıntılarına, zorluklarına ve sorunlara rağmen gülmeye ve keyiflenmeye çalıştığına rivayet edilir.
# Rüyada uçağı görmek saygın kişilere karşı yalan söyleyeceğinize, bu yalanı doğrulamak için yalan yere yemin edeceğinize ve sonra yalanınızın ortaya çıkacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de usanca işarettir.
# Rüyada uçağı görmek sürekli günah işlerle uğraşacağınıza işarettir.
# Ünlü Düşünür Debbûsî Kâdı Abdullah Bin Ömer El-Buhârînin tabirinde kazancı artar.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here