Rüyada uçağın göle düşmesi

13
0
PAYLAŞ

Rüyada uçağın göle düşmesi

Rüyada uçağın göle düşmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçağın göle düşmesi endişelerden kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de uyarı anlamına işarettir.
# Saniyen beklenmedik bir servete konacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ilginiz olmadığı halde adınızın kötü bir olaya karışacağına işaret eder.
# Ünlü alim Abdullah bin Ahmed el-Baytar rüyayı gören kişi için hüküm sahipleri, emir altında olanlar ve hatiplere işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sıkıntı yaşayacağınıza, eşinizi boşayacağınıza ve işinizden azledileceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 157 ( yüzelliyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gaflet nedir? Cenab-ı Hakk-ı unutmaktır.Huzur nedir? Cenab-ı Hakk-ı hatırlamaktır.Gaflet, Cenab-ı Hakk-ı unuttuğumuz, o yokmuş gibi davrandığımız zamanlarımızdır.Gafletin zıttı ise huzurdur.Huzur, Cenabı-ı Hakk-ı hatırlamak, O’nu anmak, her an ve her yerde hazır ve nâzır olduğunun şuurunda olmaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here