Rüyada uçağın göle düşmesi

Rüyada uçağın göle düşmesi

Rüyada uçağın göle düşmesi  bir isteğinizin gerçekleşmeyeceğine işarettir.Saniyen kişinin tüm çaresiz dertlerine çare bulacağını, geleceğinde hiçbir üzüntü yaşamadan, gözyaşı dökmeden bir hayat sürüp, elden ayaktan düşmeden yaşlanacağını ve sağlığının da hep yerinde olacağını bildirir.Bazende belediye otobüsü kısa seyahatlere de işaret ettiği gibi, eğlenceli vakit geçirmek ve yeni bilgiler edinmek anlamına da gelir.
# Rüyada uçağın göle düşmesi onun kendi geçimi için çalışmasına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de istediklerinizi gerçekleştireceksiniz demektir.
# Rüyada uçağın göle düşmesi zengin ve ihsan ehli biri olacağınıza işarettir.
# Ünlü Düşünür Tûnusî İbrâhim Bin Yahlefnin tabirinde rüyanın yorumu atların niteliğine ve atların renklerine bağlı olarak yapılmakla birlikte genel anlam itibariyle şan, şöhret sahibi olmaya, yüceliğe, hikmetli kimse haline gelmeye, hidayete ermeye, makam edinmeye, gösterişe, ihtişama ve hırsa alamet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here