Rüyada uçağın üstünde uçmak

Rüyada uçağın üstünde uçmak

Rüyada uçağın üstünde uçmak iyi ve güzel bir işten beklediğiniz sonucu alamayacağınıza işarettir. Saniyen hayır, nimet, din ve salâha delâlet eder.Bazende hayatını baştan inşa etmek demektir.
# Rüyada uçağın üstünde uçmak çok düşünmeye ve sükunete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de çıkarcı kişilerle çevrelenmiş olan rüya sahibinin maddi olarak sürekli olarak kullanıldığına ve bunun farkında olmasına rağmen, insanları kırmamak için duruma müdahale etmediğine, ancak ailesinden bu konuya ilişkin ciddi uyarılar alacağına işaret eder.
# Rüyada uçağın üstünde uçmak zulmüne delâlet eder.
# Ünlü Alim İmâdüddîn-İ Erbilî Muhammed Bin Yûnusnin tabirinde eşe dosta söylenen yalanlara ve himayesinde çalışan kişilere fena davranışlarda bulunulduğuna delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here