Rüyada uçağın üstünde uçmak

6
0
PAYLAŞ

Rüyada uçağın üstünde uçmak

Rüyada uçağın üstünde uçmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçağın üstünde uçmak beş şekilde tabir olunur: a) Sultan ve emir , b) Vezir veya makamına kaim olan zat , c) Kuvvet , kudret , iktidar , d) Şecaat , e) Zabıta memuru. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin anne tarafından akraba olunan birinin sıkıntısını hafifletmek yıkılan bir yuvayı toparlamak başkalarına akıl verecek kadar olgun davranmak manasına gelir.
# Saniyen durumunuzun iyiye gideceğine ve arzu ettiğiniz şeyin gerçekleşeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise solgun yüzlü veya görünüm olarak hastaya benzer bir kadınla evleneceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Siczi görülen rüya acizliğe işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için günah, hastalık ve başkaları tarafından takibe işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 10 ( on )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanoğlu pek nankördür. Rabbinin sayılamayacak kadar çok olan nimetlerinden sürekli istifade ettiği halde onları görmez de hep eksiklerini görür. Bu yüzden Rabbine şükretme ihtiyacı hissetmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here