Rüyada uçak bileti bakmak

13
0
PAYLAŞ

Rüyada uçak bileti bakmak

Rüyada uçak bileti bakmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçak bileti bakmak zengin birine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de geçim yüzünden eşinizle münakaşa edeceğinize işarettir.
# Saniyen şişkinlik miktarınca helal mal kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise müjdeye, bahtın açıklığına ve menfaate delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu El Abhari görülen rüya  bir tanıdığınızı kaybedeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için meşakkat ve zahmet ile elde edilen rızka işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 797 ( yediyüzdoksanyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Nefsine uyan kimse, cennetten vazgeçip cehennemi tercih etmiş demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here