Rüyada uçak bileti bakmak

Rüyada uçak bileti bakmak

Rüyada uçak bileti bakmak garip haberlere, hamile kadına, mal ve geçim hakkında afete delâlet eder.Saniyen rüya sahibinin ilim irfan sahibi ve çevresindeki herkese yardımcı olduğunu işaret eder.Bazende ilgiye muhtaç kişilere gönülden gelen bir sevgi ve duygu ile yardım ettiğine, kendi koşulları ne olursa olsun, elindekini her zaman başka kişilerle ve yoksullarla paylaştığına delalet eder.
# Rüyada uçak bileti bakmak rahmet, izzet, nimet, şeref, baht, saadet, riyaset, kuvvet ve rahatlığa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin yardıma ihtiyacı olduğu anlamına gelir.
# Rüyada uçak bileti bakmak ele girecek para ile tâbir olunur.
# Büyük Rüya Tabircisi Abdurrahîm-İ Astahrînin tabirinde rüyayı gören kişinin keyfine düşkün, eğlenceli, keyifli ve pozitif bir insan olduğu, sorunları büyütmediği ve kafasına takmadığı, umutlarını hiçbir zaman soldurmadığı ve en kötü anda bile gülmesini bildiği anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here